Литий диск Borbet CW3 9x21/5x108 ET35 DIA67,1
Фото 12 | від 15 164 до 21 160 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet CW3 199
Характеристики
Borbet CW3 9x21/5x108 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x21/5x108 ET35 DIA67,1
Сортувати
Borbet CW3 sterling silver (R21 W9.0 PCD5x108 ET35 DIA67.1) | 16 099 грн. |
Borbet CW3 (9J x 21 5x108 ET35 DIA67.1) SS На замовлення з Європи. | 18 389 грн. |
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x108 ET35 DIA67.1 Black Glossy 221810 | 18 843 грн. |
Borbet CW3 W9.0 R21 PCD5x108 ET35 DIA67.1 SS | 19 872 грн. |
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x108 ET35 DIA67.1 Black Glossy | 19 499 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі