Литий диск Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET20 DIA71,3
Відео 1Фото 14 | від 8 057 до 9 319 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):71.3 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Borbet CWE 118
Характеристики
Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET20 DIA71,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET20 DIA71,3
Сортувати
Borbet CWE Black Matt (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET20 DIA71.3) | 8 699 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114.3 ET20 DIA71.3 Black Matt 495968 | 9 006 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114.3 ET20 DIA71.3 Black Matt | 9 319 грн. |
Диски Borbet CWE 7x16 5x114,3 ET20 DIA71,3 (matt black) (1001162398) | 8 057 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі