Литий диск Borbet CWE 7x16/5x127 ET30 DIA71,6
Відео 1Фото 14 | від 8 057 до 15 004 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 127 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Borbet CWE 113
Характеристики
Borbet CWE 7x16/5x127 ET30 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 7x16/5x127 ET30 DIA71,6
Сортувати
Диски Borbet CWE 7x16 5x127 ET30 DIA71,6 (matt black) | 8 554 грн. |
Borbet CWE Black Matt (R16 W7.0 PCD5x127 ET30 DIA71.6) | 8 699 грн. |
Borbet CWE W7.0 R16 PCD5x127 ET30 DIA71.6 BM | 15 004 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x127 ET30 DIA71.6 Black Matt 495976 | 9 006 грн. |
Диски Borbet CWE 7x16 5x127 ET30 DIA71,6 (matt black) (1001162396) | 8 057 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x127 ET30 DIA71.6 Mistral Anthracite Polished 495527 | 10 131 грн. |
Диски Borbet CWE black matt R16 W7 PCD5x127 ET30 DIA71,6 ID31081 | 9 170 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі