Витяжка Borgio TLF(TR) 60
Фото 20 |
Borgio TLF(TR) 60 2022 рікпотужна |
|
Кухонна витяжка бренду Borgio 2022 випуску - це рішення середнього цінового сегменту. Модель призначається для вбудовування в кухонну шафу (ширина ніші - 60 см) і примітна наявністю висувної панелі, що збільшує загальну площу повітрозабірника для підвищення ефективності всмоктування (закрита глибина становить скромні 30 см). Кухонна витяжка Borgio TLF(TR) 60 підтримує два альтернативні режими роботи - на відведення або рециркуляцію повітря.
Для першого сценарію застосування необхідно підключити прилад до вентиляційного отвору (потрібний повітропровід), а для другого - купівля додаткових активних фільтрів, що поглинають забруднення. А ось жироуловлювальні елементи, що фільтрують, з алюмінію вже включені в комплект поставки: вони легко витягуються і допускають миття під водою, що спрощує догляд. Модель характеризується високою потужністю роботи, оскільки 135-ватний двигун забезпечує продуктивність лише на рівні 850 м³/год. Рівень шуму не повинен перевищувати 58 дБ на максимальних обертах двигуна. За допомогою кнопкових перемикачів користувач може вибрати одну з трьох швидкостей обертання вентиляторів і включити допоміжне світлодіодне освітлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Купити Borgio TLF(TR) 60
Усі ціни 81 →Кухонна витяжка Borgio TLF (TR) 60 black glass | 4 334 грн. |
Вытяжки Borgio tlf (tr) 60 black glass | 4 089 грн. |
Витяжка кухонна Borgio TLF (TR) 60 black | 4 146 грн. |
Кухонная вытяжка Borgio TLF (TR) 60 black TLF (TR) 60 black | 4 297 грн. |
Кухонная вытяжка Borgio TLF (TR) 60 black | 4 009 грн. |