Витяжка Borgio RNT-SU 60
Фото 12 |
Borgio RNT-SU 60 потужна |
|
Потужна кухонна витяжка із сучасною похилою конструкцією та системою периметричного всмоктування. Модель має привабливу та надійну декоративну обробку із загартованого скла. Вентиляція працює від приводу потужністю 140 Вт, що дозволяє пристрою легко витягувати до 750 м3/год забрудненого повітря. Ця модель має сучасне електронне управління із сенсорною панеллю введення. Передбачено 3-ступінчасте налаштування продуктивності.
Є яскраве галогенове підсвічування. Кухонна витяжка Borgio RNT-SU 60 відрізняється використанням системи периметричного щілинного всмоктування. В даному випадку брудне повітря відводиться через розташовані по краю повітряні канали, що дозволило суттєво зменшити шумність пристрою, причому продуктивність вентиляції залишилася на високому рівні. Кухонна витяжка дозволяє підключити повітропровід як 120, так і 150 мм. Для цього передбачено спеціальний пластиковий адаптер. Глянцева панель із загартованого скла зробить вентиляційну систему однією з головних особливостей кухонного інтер'єру. Це стильна і недорога витяжка, яка забезпечить граничну чистоту повітря на території кулінарної лінії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Купити Borgio RNT-SU 60
Усі ціни 26 →Кухонна витяжка Borgio RNT-SU 60 white | 5 184 грн. |
Вытяжка borgio rnt-su 60 White | 4 847 грн. |
Витяжка кухонна Borgio RNT-SU 60 white (РН011272) | 5 237 грн. |
Кухонная вытяжка Borgio RNT-SU 60 white | 5 028 грн. |
Витяжка кухонна Borgio RNT-SU 60 white (РН011272) РН011272 | 5 184 грн. |