Витяжка Borgio TLC(TR) 60
Фото 8 |
Borgio TLC(TR) 60 |
|
П'ятишаровий жировий фільтр.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio TLC(TR) 60
Усі ціни 39 →Кухонна витяжка Borgio TLC (TR) 60 White | 3 119 грн. |
Вытяжка Borgio tlc (tr) 60 Black | 3 085 грн. |
Витяжка кухонна Borgio TLC (TR) 60 Black | 3 352 грн. |
Кухонная вытяжка Borgio TLC (TR) 60 Black | 3 562 грн. |
Кухонная вытяжка Borgio TLC (TR) 60 Black | 3 208 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →