Powerbank Borofone BJ8 Extreme
Фото 10 |
Borofone BJ8 Extreme |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ8 Extreme
Повербанк Borofone 30000 mAh Black BJ8 (000008386) | 819 грн. |
Borofone BJ8 Extreme 30000mAh Black 6931474739971 | 699 грн. |
Borofone BJ8 Extreme 30000mAh Black | 655 грн. |
Повербанк Power Bank BOROFONE BJ8 Extreme 30000mAh Black 018944 | 1 259 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ8 Extreme 30000mAh Black | 2 014 грн. |