Powerbank Borofone BJ14B Freeway
Відео 1Фото 10 |
Borofone BJ14B Freeway |
|
Доступна пропозиція в полку ємних Powerbank-акумуляторів з достатніми запасами енергії на кілька повних процедур заряджання гаджетів. Для літій-полімерної батареї Borofone BJ14B Freeway заявляється ємність на рівні 30000 мАгод, проте при перетворенні енергії до 5-вольтової напруги USB-шини частина ємності неминуче втрачається - фактично користувач вправі розраховувати приблизно на 17700 мАгод реальної ємності, яку на аксесуари.
Різноманітністю портів модель не вражає - вихідних роз'ємів у її конструкції 2 шт. Причому обидва інтерфейси представлені роз'ємами USB A зі стандартною вихідною потужністю по 10 Вт кожен. Заряджання акумуляторної батареї повербанка здійснюється через контактні групи портів microUSB та USB type C. Функції швидкого заряджання моделлю не підтримуються. Зате в її активи можна записати екранчик з поділами заряду акумулятора 25/50/75/100 % і вбудоване джерело світла з розсіяним характером освітлення для покриття великої «квадратури» приміщення. Товщина корпусу повербанка досягає 41 мм, важить він 606 г. Для безпечної експлуатації в портативній батареї передбачається комплексний захист від перевантаження за силою струму, перезаряду, перегріву, різних перенапруг і коротких замикань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Купити Borofone BJ14B Freeway
Усі ціни 6 →Повербанк Borofone Freeway 30000 mAh Black BJ14B (000009174) | 819 грн. |
Borofone BJ14B Freeway 30000mAh Black BJ14BB | 1 199 грн. |
Повербанк BOROFONE BJ14B Black 30000mAh Power Bank + ліхтар 019826 | 1 149 грн. |
Borofone BJ14B Freeway 30000 mAh White | 689 грн. |
Повербанк BOROFONE BJ14B White 30000mAh Power Bank + ліхтар 019827 | 1 469 грн. |
Borofone BJ14B Freeway 30000 mAh Black | 789 грн. |
Модификації Borofone BJ14B Freeway
Ціни на Borofone BJ14B Freeway |
---|---|---|---|---|
Borofone BJ14 Freeway | від 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Borofone BJ14A Freeway | від 369 грн. | 8 пропозицій | ||
Borofone BJ14B Freeway | від 689 грн. | 8 пропозицій |