Powerbank Borofone BJ14D Course
Фото 10 |
Borofone BJ14D Course |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ14D Course
Повербанк Borofone Course 50000 mAh BJ14D 22.5W+PD20W Black (6974443387766 | 1 234 грн. |
Borofone BJ14D Course 22.5W+PD20W fully compatible 50000mAh White 69744433 | 1 199 грн. |
Borofone BJ14D Course 50000 mAh 22.5W+PD20W Black | 1 219 грн. |
Borofone BJ14D Course 50000mAh Black 22.5W 6974443387766 | 1 299 грн. |