Powerbank Borofone BJ27B Pindar (BJ27BB)
Фото 10 |
Borofone BJ27B Pindar |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ27B Pindar
Усі ціни 7 →Повербанк Borofone Pindar 30000 mAh Black BJ27B (6974443388039) | 460 грн. |
Borofone BJ27B Pindar 30000mAh BJ27BB | 559 грн. |
Повербанк BOROFONE Pindar BJ27B 30000mAh Power Bank 2USB Type-C 2.1A Black | 989 грн. |
Borofone BJ27B Pindar 30000 mAh Black | 499 грн. |
Borofone BJ27BB | 429 грн. |
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ27B Pindar power bank(30000mAh) Black (BJ2 | 491 грн. |
Borofone BJ27B Pindar 30000 mAh White | 799 грн. |
Модификації Borofone BJ27B Pindar
Ціни на Borofone BJ27B Pindar |
---|---|---|---|---|
Borofone BJ27 Pindar | від 251 грн. | 2 пропозиції | ||
Borofone BJ27A Pindar | від 369 грн. | 5 пропозицій | ||
Borofone BJ27B Pindar | від 429 грн. | 8 пропозицій |