Powerbank Borofone BJ14 Freeway
Відео 1Фото 9 |
Borofone BJ14 Freeway |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ14 Freeway
Повербанк Borofone Freeway 10000 mAh Black BJ14 (6931474750310) | 301 грн. |
Borofone BJ14 Freeway 10000mAh White (BJ14W) BJ14W | 359 грн. |
Borofone BJ14 Freeway 10000mAh White | 299 грн. |
Повербанк Borofone Freeway 10000 mAh White BJ14 (000008376) | 301 грн. |
Відеоогляди
Модификації Borofone BJ14 Freeway
Ціни на Borofone BJ14 Freeway |
---|---|---|---|---|
Borofone BJ14 Freeway | від 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Borofone BJ14A Freeway | від 369 грн. | 9 пропозицій | ||
Borofone BJ14B Freeway | від 689 грн. | 8 пропозицій |