Powerbank Borofone BJ38B
Фото 3 |
Borofone BJ38B |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ38B
Усі ціни 6 →Повербанк Borofone Power BJ38B 30000 mAh 22.5W+PD20W Black (6941991105609) | 649 грн. |
Borofone BJ38B 30 000 mAh Black 22.5W+PD20W 000000660652 | 729 грн. |
Borofone BJ38B 30000mAh 22.5W+PD20W White | 708 грн. |
Повербанк Borofone Power BJ38B 30000 mAh 22.5W+PD20W White (6941991105616) | 649 грн. |
Borofone BJ38B 30 000 mAh White 22.5W+PD20W 000000660651 | 729 грн. |
Borofone BJ38B 30000mAh 22.5W / PD20W Black | 708 грн. |