Фарбопульт Bort BFP-500 (98291032)
Відео 1Фото 4 |
Bort BFP-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bort BFP-500
Фарбопульт Bort BFP-500 (98291032) | 1 900 грн. |
Фарбопульт BFP-500 (98291032) | 2 064 грн. |
Фарбопульт Bort електричний BFP-500 | 1 915 грн. |
Розпилювач фарби електричний BORT BFP-500 | 1 856 грн. |
Розпилювач Bort BFP-500 | 2 064 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →