Біти / торцеві голівки Bosch 2607001561
Bosch 2607001561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607001561
Біта Bosch Extra-Hart PZ2, 25 мм, 100 шт 2607001561 | 992 грн. |
Бита Bosch Extra-Hart PZ2, 25 мм, 100 шт 2607001561 | 992 грн. |
Біта Bosch Extra-Hart PZ2, 25 мм, 100 шт 2607001561 | 992 грн. |
Бита Pozidriv Bosch 1/4" PZ2 Extra-Hart 100шт (2607001561) | 992 грн. |
Набір біт BOSCH Extra hard PZ2 25мм 100шт (2607001561) | 991 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →