Набір інструментів Bosch 2607010610
Bosch 2607010610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607010610
Усі ціни 13 →Набор насадок Bosch X-Line, 54 шт 2607010610 | 899 грн. |
Набір насадок Bosch X-Line, 54 шт 2607010610 | 977 грн. |
Набор бит и сверл Bosch X-Line Classic 54шт. (2607010610) | 977 грн. |
Набір бит і свердел Bosch X-line 54 2607010610 | 798 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →