Кондиціонер Bosch CL3000i W 35E 35 м²
Фото 6 |
Bosch CL3000i W 35E 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1096/1027 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CL3000i W 35E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch CL3000i W 35E 35 м²
Внутрішній блок мультиспліт-системи Bosch CL3000i W 35E | 7 602 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Bosch CL3000i W 35E | 7 602 грн. |
Модификації Bosch CL3000i W 35E
Ціни на Bosch CL3000i W 35E |
---|---|---|---|---|
Bosch CL3000i W 26E 26 м² | від 6 881 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch CL3000i W 35E 35 м² | від 7 602 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch CL3000i W 53E 53 м² | від 8 961 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch CL3000i W 70E 70 м² | від 11 472 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →