Кондиціонер Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O 32 м²
Фото 9 |
Недорогий побутовий інверторний кондиціонер для настінного монтажу. Являє собою просту і надійну спліт-систему з мікропроцесорним управлінням і довговічним інверторним компресором. Розрахований на обслуговування житлових, офісних і господарсько-побутових приміщень площею до 32 м2, може використовуватися в невеликих комерційним приміщеннях з невисокою прохідністю. Практичний дизайн пластикового корпусу внутрішнього блоку з прихованим LED дисплеєм і відключається звуковою індикацією легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Завдяки перевіреній часом інверторній технології DC Inverter і використанню якісних комплектуючих, Кондиціонер Midea Forest AF6-12n1c2-I/AF6-12n1c2-O забезпечує низьку питому витрату електроенергії і високу енергоефективність класу А.мікропроцесорна система управління підтримує повністю автоматичний режим роботи, в якому користувачеві достатньо задати лише бажану температуру. Завдяки використанню вдосконалених теплообмінників зі спеціальним антикорозійним покриттям Blue Fin і системі автоматичного очищення, Кондиціонер видаляє залишкову вологу, запобігаючи виникненню і розвитку цвілі або колоній хвороботворних мікроорганізмів. Комплектується пультом ДУ з вбудованим термодатчиком для реалізації поліпшеного температурного контролю (Follow Me).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O 32 м²
Усі ціни 34 →Midea Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O | 18 499 грн. |
Кондиционер Midea Forest DC Inverter AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O (панель AF6 | 19 400 грн. |
Кондиціонер спліт-система Midea Forest DC AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O 290620 | 19 400 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O | 14 940 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O (панель AF6) | 19 450 грн. |
Модификації Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O
Ціни на Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF6-07N1C2-I/AF6-07N1C2-O 22 м² | від 13 690 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-09N1C2-I/AF6-09N1C2-O 27 м² | від 13 920 грн. | 46 пропозицій | ||
Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O 32 м² | від 14 900 грн. | 34 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O 53 м² | від 24 850 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O 70 м² | від 30 160 грн. | 25 пропозицій |