Кондиціонер Midea M2OE-18HFN8-Q 53 м² на 2 блоки(ів)
Midea M2OE-18HFN8-Q 53 м²
на 2 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1630/1500 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики M2OE-18HFN8-Q
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea M2OE-18HFN8-Q 53 м² на 2 блоки(ів)
Midea Midea M2OE-18HFN8-Q + MSAG-09HRFN8 *2шт. | 54 307 грн. |
Зовнішній блок MIDEA M2OE-18HFN8-Q | 41 990 грн. |
MIDEA M2OE-18HFN8-Q | 41 991 грн. |
Midea Midea M2OE-18HFN8-Q + MSAG-07HRFN8 + MSAG-12HRFN8 | 65 555 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →