Тепловий насос Bosch Compress 3000 AWES 6 7 кВт
Bosch Compress 3000 AWES 6 7 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch Compress 3000 AWES 6
Ціни на Bosch Compress 3000 AWES 6 |
---|---|---|---|---|
Bosch Compress 3000 AWES 4 5 кВт | від 236 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch Compress 3000 AWES 6 7 кВт | від 268 848 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 3000 AWES 8 9 кВт | від 301 547 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 3000 AWES 15 15 кВт | від 379 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →