Тепловий насос Bosch Compress 6000 13LW 13 кВт 13 кВт
478 050 грн. Купити! Bosch Тепловий насос Bosch Compress 6000 13 LW 7738601004Teplomaster.com.uaНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Bosch Compress 6000 13LW 13 кВт 13 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch Compress 6000 13LW
Ціни на Bosch Compress 6000 13LW |
---|---|---|---|---|
Bosch Compress 6000 6LW 5 кВт 5 кВт | від 382 580 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Compress 6000 8LW 7 кВт 7 кВт | від 402 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Compress 6000 10LW 10 кВт 10 кВт | від 432 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Compress 6000 13LW 13 кВт 13 кВт | від 478 050 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Compress 6000 17LW 16 кВт 17 кВт | від 508 030 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →