Тепловий насос Bosch Compress 6000 8LWM 7 кВт 7 кВт
470 160 грн. Купити! Bosch Тепловий насос Bosch Compress 6000 8 LWM 7738601008Teplomaster.com.uaНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Bosch Compress 6000 8LWM 7 кВт 7 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch Compress 6000 8LWM
Ціни на Bosch Compress 6000 8LWM |
---|---|---|---|---|
Bosch Compress 6000 6LWM 5 кВт 5 кВт | від 440 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Compress 6000 8LWM 7 кВт 7 кВт | від 470 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Compress 6000 10LWM 10 кВт 10 кВт | від 489 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →