Тепловий насос Bosch Compress 7000i AW 17E 17 кВт
Bosch Compress 7000i AW 17E 17 кВт |
|
управління зі смартфона
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch Compress 7000i AW 17E
Ціни на Bosch Compress 7000i AW 17E |
---|---|---|---|---|
Bosch Compress 7000i AW 7E 7 кВт | від 347 897 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 7000i AW 9E 9 кВт | від 349 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch Compress 7000i AW 13E 13 кВт | від 437 724 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 7000i AW 17E 17 кВт | від 456 108 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →