Перфоратор Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L01
Відео 5Фото 7 | 10 796 грн. Купити! Аккумуляторный перфоратор BOSCH GBH 180-LI Professional + мультитул 061599Bosch-online.kiev.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись |
Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L01
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:1.7 Дж
Число ударів:4550 уд/хв
Оберти холостого ходу:1800 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 4 Агод
Вага:3.2 кг
Не працює з акумуляторами ємністю нижче 3 Агод
В комплекті моделі 0611911023 2 акумулятора (4 Агод) і зарядний пристрій, в комплекті моделі 0615990K2Y 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і фітнес-браслет, а в комплекті моделі 0615990L01 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і мультитул
Всі характеристики
Характеристики GBH 180-LI Professional 0615990L01
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Метаюся кабанчиком містом. Зайві п'ять хвилин на "де у вас тут розетка", "де мій подовжувач", скрутити-розкрутити на десяти замовниках перетворюються на годину. В результаті акумуляторний перф економить купу часу. функціонал, тип інструменту все нормуль Semen: |
Брав для професійної діяльності і не пошкодував. Хоча ціна досить висока, інструмент дійсно функціональний і якісний. Не важкий, в руках тримати зручно, батареї мені для роботи вистачає, а комусь ні – завжди може поміняти на більш потужну. Добре працює з бетоном та залізобетоном, в інші матеріали взагалі входити як ніж у масло. Потужний, професійний Хіба що ціна Алексей Петров: користуюся Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L01
Ціни на Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L01 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L6J | від 8 682 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GBH 180-LI Professional 0611911023 | від 6 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L01 | від 10 796 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020 | від 4 000 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →