Реноватор Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020
Відео 3Фото 10 |
Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020
Пристрій:реноватор
Коливань:10000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Всі характеристики
Характеристики GOP 185-LI Professional 06018G2020
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020
Усі ціни 7 →Акумуляторний різак Bosch GOP 185-LI Professional, без акб 06018G2020 | 6 996 грн. |
Аккумуляторный резак Bosch GOP 185-LI Professional, без акб 06018G2020 | 6 996 грн. |
Акумуляторний універсальний різак Bosch GOP 185-LI Professional, без акб 0 | 6 996 грн. |
Многофункциональный инструмент аккумуляторный Bosch GOP 185-LI (06018G2020 | 6 996 грн. |
Акумуляторний універсальний різак-реноватор Bosch Professional GOP 185-LI | 6 996 грн. |
Акумуляторний універсальний різак BOSCH GOP 185-LI (06018G2020) без аку та | 6 436 грн. |
Акумуляторний багатофункціональний різак Bosch GOP 185-LI соло (06018G2020 | 6 996 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →