Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332101
Відео 4Фото 15 |
Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332101
без швидкозатискного патронашвидкозатискний патрон
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:900 Вт
Енергія удару:4.2 Дж
Число ударів:3600 уд/хв
Оберти холостого ходу:760 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:4.7 кг
Модель 0611332100 поставляється без швидкозатискного патрона, модель 0611332101 поставляється з швидкозатискним патроном, а в комплекті моделі 0615990J70 немає швидкозатискного патрона, але є набір приладдя Gedore L-BOXX
Всі характеристики
Характеристики GBH 4-32 DFR Professional 0611332101
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332101
Усі ціни 45 →Перфоратор с патроном SDS-plus Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332101 | 21 445 грн. |
Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR set 0611332101 | 27 769 грн. |
Перфоратор Bosch Professional GBH 4-32 DFR SET в чемодане с БЗП 0611332101 | 27 769 грн. |
Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR-S Professional + патрон (0611332101) 0611332 | 27 769 грн. |
Bosch Bosch GBH 4-32 DFR-S (0611332101) | 27 769 грн. |
ще 20 пропозицій
0 5 2 11 |
Надійний інструмент, добре бурить цегляні стіни та плити перекриття. Вібрації повністю гасяться, шумить під час роботи мало, удар досить потужний. Працює вже 5 рік без натяків на зношування. Надійність, функціонал Немає Толик Луцюк: користуюся Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332100 більше року |
У мене німецьке складання. Made in Germany. Вібрацій немає, міць на рівні. потужність, загальна якість вартість Юрий: |
Показано 2 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332101
Ціни на Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332100 | від 18 740 грн. | 52 пропозиції | ||
Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332101 | від 21 445 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →