Перфоратор Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
Відео 4Фото 14 |
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:1.9 Дж
Число ударів:4675 уд/хв
Оберти холостого ходу:1050 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 4 Агод
Вага:2.3 кг
Всі характеристики
Характеристики GBH 185-LI Professional 0611924021
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
Усі ціни 28 →Аккумуляторный перфоратор Bosch GBH 185-LI Professional, 2 акб GBA 18V 4.0 | 11 799 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch Professional GBH 185-LI, 2 акб GBA 18V 4.0A | 13 278 грн. |
Аккумуляторный перфоратор Bosch Professional GBH 185-LI, 2 акб GBA 18V 4.0 | 13 278 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 185-LI Professional, 2 акб GBA 18V 4.0A | 13 278 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Bosch GBH 185-LI (0611924021) | 13 278 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
Ціни на Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924022 | від 9 449 грн. | 21 пропозиція | ||
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021 | від 11 799 грн. | 28 пропозицій | ||
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020 | від 6 299 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →