Перфоратор Bosch GBH 187-LI Professional 0611923021
Відео 5Фото 26 |
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923021
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.4 Дж
Число ударів:4350 уд/хв
Оберти холостого ходу:980 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 5 Агод
Вага:2.9 кг
У комплекті 2 акумулятори 18 В (5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Всі характеристики
Характеристики GBH 187-LI Professional 0611923021
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 187-LI Professional 0611923021
Усі ціни 29 →Аккумуляторный перфоратор Bosch GBH 187-Li патрон SDS-Plus в кейсе c 2 акб | 15 399 грн. |
Аккумуляторный перфоратор Bosch GBH 187-LI Professional, 2 акб GBA 18V 5.0 | 17 370 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch 187-LI Professional + GBA 18V 5.0Ah + Кейс | 17 370 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 187-Li патрон SDS-Plus у кейсі з 2 акб | 17 370 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Bosch GBH 187-LI (0611923021) | 17 370 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 187-LI Professional 0611923021
Ціни на Bosch GBH 187-LI Professional 0611923021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923022 | від 11 299 грн. | 38 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923021 | від 15 399 грн. | 29 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923121 | від 16 021 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923020 | від 8 951 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923120 | від 9 298 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →