Реноватор Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Відео 10Фото 5 |
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
акк. 2 шт, 2 Агодакк. відсутній, без кейса
Пристрій:реноватор
Коливань:5000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Безщітковий двигун
В комплекті моделі 06018B5001 1 пиляльне полотно і вкладиш, в комплектах 06018B5020 / 06018B5000 два акумулятора (2 Агод / 2.5 Агод відповідно), зарядний пристрій, кейс, дельта-платформа, сегментований диск, 5 пиляльних полотен
Всі характеристики
Характеристики GOP 12V-28 Professional 06018B5001
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Усі ціни 18 →Акумуляторний універсальний різак Bosch GOP 12V-28 Professional Solo 06018 | 7 741 грн. |
Аккумуляторный универсальный резак BOSCH GOP 12V-28 Professional Solo 0601 | 6 499 грн. |
Многофункциональный инструмент Bosch Professional GOP 12V-28 без акб и з/у | 7 741 грн. |
Реноватор акумуляторний Bosch GOP 12V-28 Professional (12 В, без АКБ) (060 | 7 741 грн. |
Багатофункціональний інструмент Bosch GOP 12V-28 Professional, без акб 060 | 7 741 грн. |
ще 13 пропозицій
Потужний, у руці лежить відмінно, пилки змінюються швидко та легко. Реально економить час на роботу, плюс замінює цілу валізу інструментів. Дуже ємний та швидкозарядний акумулятор. У роботі тихий, вібрації майже не відчувається. Потужний, зручний, гарна батарея Немає Виктор Андрушкевич: користуюся Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 більше року |
Легкий та потужний інструмент. Піляє швидко, в матеріал заходить легко, без заклинювання. Безщітковий мотор, є регулювання обертів та магнітний тримач для оснащення. Вага, потужність, функціонал Немає Сергей Краевой: користуюся Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Ціни на Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5020 | від 9 373 грн. | 15 пропозицій | ||
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 | від 6 425 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →