Секатор Bosch Professional Pro Pruner (06019K1021)
Відео 13Фото 19 |
Bosch Professional Pro Pruner (06019K1021) |
|
Безщітковий двигун. Індикатор рівня заряду. Напруга акумулятора 12 В
Модель з артикулом 0 601 9K1 020 без АКБ і зарядного пристрою, а модель з артикулом 0 601 9K1 021 комплектується зарядним пристроєм і 2 акумуляторами на 3 Агод
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Professional Pro Pruner (06019K1021)
Усі ціни 26 →Аккумуляторные садовые ножницы Bosch Professional Pro Pruner, 2 акб GBA 12 | 8 399 грн. |
Акумуляторні садові ножиці Bosch Pro Pruner Professional, 2 акб GBA 12V 3. | 9 869 грн. |
Секатор аккумуляторный Bosch Pro Pruner (06019K1021) | 9 869 грн. |
Секатор акумуляторний Bosch Pro Purner 06019K1021 | 9 869 грн. |
Секатор Bosch Pro Pruner Professional + 2 АКБ Gba 12V 3.0Ah (06019K1021) | 9 870 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості секатора Bosch Professional Pro Pruner (06019K1021):
- Габарити: 110x311x56 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →