Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001
Відео 6Фото 10 |
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001 |
|
Маленький і легкий (0.9 кг) акумуляторний шурупокрут з швидкозажимним патроном. Пристрій має двошвидкісний редуктор, який дозволяє не тільки крутити кріплення (на швидкості до 420 об/хв), але і свердлити (з частотою обертання патрона до 1600 об/хв). У інструменту пристойний (за мірками компактних 12-вольтових шурупокрутів) крутний момент (30 Нм) з багатоступінчастим регулюванням (20 позицій).
Цього достатньо, щоб закручувати в деревину саморізи діаметром до 8 мм без попереднього засвердлювання. Шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional оснащений безщітковим двигуном, «в комплекті» з яким йдуть електронний захист мотора від перевантажень, динамічне гальмо і регулювання швидкості обертання (силою натискання на пускову кнопку). Для роботи в слабоосвітлених місцях передбачена LED-підсвічування з відстрочкою виключення. У даній комплектації шурупокрут поставляється в пластиковому кейсі з двома АКБ (ємністю 2 Агод), швидкозарядним пристроєм (зарядка батареї за 15 хвилин) і набором оснащення з 39 предметів (Свердла по металу, Свердла по дереву і біти).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001
Усі ціни 35 →Аккумуляторный бесщеточный шуруповерт Bosch GSR 12V-30 06019G9001 | 4 895 грн. |
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Bosch GSR 12V-30 Professional + 3 наб | 5 589 грн. |
Бесщеточный шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-30 в cумке с 2 акб GBA 1 | 5 589 грн. |
Шуруповерт-дриль Bosch GSR 12V-30 (0.601.9G9.001) 0.601.9G9.001 | 5 589 грн. |
Акумуляторний безщітковий шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional, 2 акб | 5 589 грн. |
0 0 0 4 |
Компактний, зручний, надійний, для домашнього та професійного використання, саморізи до 100мм. заганяє на ура, якщо ще й з попереднім засверленням, за рахунок без щіткового двигуна компактний шурупокрут, що дозволяє залізти куди завгодно, кейс не великого розміру поміщається навіть у рюкзак, якщо десь потрі6 взяти на об'єкт. Швидка зарядка, надійність, підсвітка, асортимент інструментів на цій акамуляторній платформі Оснащення літає по кейсу, відчутне місце для встановлення петлі щоб можна було чіпляти на рімень, але за рахунок свого розміру можна і в кишеню запхнути ю к: користуюся Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 більше року |
Шикарна комплектація, зручно що 2 акумулятори, кейс для перенесення, гарантія. Радий, що вибрав бренд Bosch, вибирав у даному діапазоні порівнюючи з іншими брендами, в інших немає таких цікавих пропозицій на цей бюджет! 2 акумулятори Немає Давид: користуюся Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 кілька місяців |
Моща Безщітковий немає |
Модификації Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001
Ціни на Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 | від 4 499 грн. | 57 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001 | від 4 895 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 | від 2 599 грн. | 45 пропозицій |