Електролобзик Bosch PST 800 PEL 06033A0101
Відео 1Фото 10 |
Bosch PST 800 PEL 06033A0101 |
|
Ручний електролобзик із побутової серії інструментів Bosch, призначених для роботи в домашній майстерні. Оснащений 530-ватним мотором, який забезпечує можливість з пристойною продуктивністю пиляти різноманітні матеріали: деревину (товщиною до 80 мм), кольорові метали (до 12 мм) та сталь (до 5 мм). Частота рухів пилки регулюється в діапазоні 500 - 3000 ход/хв, є механізм маятникового ходу.
Лобзик Bosch PST 800 також має вбудовану антивібраційну систему, яка робить роботу більш комфортною, та функцію здува тирси, яка звільняє лінію різання від стружки. Швидкозатискний патрон SDS дозволяє змінювати пиляльні полотна без ключа. Лобзик має знімний пластиковий відсік для зберігання пилок. До інструменту додаються пластмасова валізка і набір пилок, що складається з 10 предметів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch PST 800 PEL 06033A0101
Усі ціни 35 →Лобзик Bosch PST 800 PEL + 10 пилок 06033A0101 | 3 792 грн. |
Лобзик Bosch PST 800 PEL Compact в чемодане с набором 10 пилок 06033A0101 | 3 792 грн. |
Лобзик Bosch PST 800 PEL (0.53 кВт) (06033A0101) 06033A0101 | 3 792 грн. |
Електролобзик Bosch Universal PST 800 PEL Compact+набір пилок (10 шт) 0.60 | 3 792 грн. |
Лобзик Bosch PST 800 PEL Compact + 10 пилок 06033A0101 | 3 792 грн. |