Електролобзик Bosch GST 185-LI Professional 06015B3023
Відео 2Фото 25 |
Bosch GST 185-LI Professional 06015B3023 |
|
У комплекті акумулятор 18 В (4 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GST 185-LI Professional 06015B3023
Усі ціни 30 →Лобзик аккумуляторный Bosch Professional GST 185-LI с акб GBA 18В 4.0 Ah и | 7 299 грн. |
Акумуляторний лобзик Bosch GST 185-LI Professional, акб GBA 18V 4.0Ah і з/ | 8 586 грн. |
Аккумуляторный лобзик Bosch Professional GST 185-LI с акб GBA 18 В 4.0 Ah | 8 586 грн. |
Акумуляторний лобзик Bosch GST 185-LI, 1 x GBA 18V 4.0Ah, GAL 18V-20, кейс | 8 586 грн. |
Лобзик Bosch GST 185-LI, акумуляторний 18В, Акб 4Аг (0.601.5B3.023) 0.601. | 8 586 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →