Охоронний датчик Bosch ISC-BDL2-W12GE (F.01U.366.596)
Bosch ISC-BDL2-W12GE охороннийНВЧ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ISC-BDL2-W12GE
Усі ціни 13 →BOSCH ISC-BDL2-W12GE | 1 715 грн. |
Детектор движения Bosch isc-bdl2-w12ge isc-bdl2-w12ge | 1 566 грн. |
ІЧ+НВЧ датчик руху Bosch ISC-BDL2-W12GE | 1 715 грн. |
BOSCH ISC-BDL2-W12GE | 1 715 грн. |
Извещатель движения Bosch ISC-BDL2-W12GE | 1 408 грн. |
ще 8 пропозицій