Протипожежний датчик Bosch AVENAR Detector 400 FAP-425-O-R (F.01U. 280.244)
Bosch AVENAR Detector 400 FAP-425-O-R |
|
Тривожний вихід з адресного шлейфу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AVENAR Detector 400 FAP-425-O-R
Усі ціни 6 →Датчик дыма Bosch FAP-425-O-R | 3 331 грн. |
BOSCH FAP-425-O-R | 3 690 грн. |
Bosch FAP-425-O-R | 3 899 грн. |
Датчик Bosch Detector Smoke Optical (FAP-425-O-R) FAP-425-O-R | 3 939 грн. |
Bosch FAP-425-OR — протипожежний датчик AVENAR Detector 400 FAP-425-O-R | 3 386 грн. |
Оптичний димовий сповіщувач з поворотними перемикачами FAP-425-OR BOSCH | 4 117 грн. |
Відеоогляди