Тумба під умивальник Botticelli Vanessa VN-120
Фото 21 |
Botticelli Vanessa VN-120 |
|
Висувні ящики оснащені прихованими напрямними з металевими боковинами компанії Hettich (Німеччина), що забезпечує плавне і м'яке закриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Botticelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Botticelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Botticelli Vanessa VN-120
Усі ціни 13 →Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VN-120 темна диня з умивальником Domenik | 31 736 грн. |
Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VN-120 індиго синя з умивальником Domeni | 31 736 грн. |
Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VN-120 оливкова з умивальником Domenika- | 31 736 грн. |
Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VN-120 бiла з умивальником Domenika-120 | 31 034 грн. |
Тумба з умивальником Botticelli Vanessa Vn-120 Червона | 33 600 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →