Тумба під умивальник Botticelli Vanessa VNdr
Фото 10 |
Botticelli Vanessa VNdr раковина ліворуч раковина праворуч |
|
Висувні ящики оснащені прихованими напрямними з металевими боковинами компанії Hettich (Німеччина), що забезпечує плавне і м'яке закриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Botticelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Botticelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Botticelli Vanessa VNdr
Усі ціни 13 →Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VNDR біла права з умивальником Levanto-1 | 26 190 грн. |
Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VNDR оливкова права з умивальником Levan | 26 908 грн. |
Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VNDR темна диня права з умивальником Lev | 26 908 грн. |
Тумба підвісна BOTTICELLI Vanessa VNDR індиго синя права з умивальником Le | 26 908 грн. |
Тумба з умивальником Botticelli Vanessa Vndr-110 Біла | 28 200 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Botticelli Vanessa VNdr
Ціни на Botticelli Vanessa VNdr |
---|---|---|---|---|
Botticelli Vanessa VNdl | від 26 190 грн. | 13 пропозицій | ||
Botticelli Vanessa VNdr | від 26 190 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →