Тумба під умивальник Devit Linea 120 081200W
Фото 5 |
Devit Linea 120 081200W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Linea 120 081200W
Усі ціни 11 →Тумба підвісна Devit Linea 120 см білий глянцевий 081200W з раковиною | 33 669 грн. |
Тумба с раковиной подвесная DEVIT Linea 120 см, белая глянцевая (081200W) | 33 669 грн. |
Тумба із умивальником DEVIT Linea 120x62.2x52см підвісна біла 081200W | 33 669 грн. |
Тумба підвісна Devit Linea 120 см оливковий 081200O з раковиною | 33 669 грн. |
Тумба підвісна DEVIT LINEA з умивальником 081200O | 33 669 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →