Електробритва Braun Series 3 310s
Відео 16Фото 5 |
Braun Series 3 310s |
|
Доступна сіткова електрична бритва з акумуляторним живленням, для сухого та вологого використання. Належить до молодшої продуктової лінійки Braun Series 3, яка позиціонується як модель верхньої частини початкової цінової категорії. Оснащена повноцінною трьохелементною плаваючою бритвеною системою MicroComb, що складається з двох незалежно підвішених сіток SensoFoil і проміжного тримера.
Сітки збривають різноспрямовані і відносно короткі волоски, а тример зрізає довгу, притиснуту до шкіри і кучеряву щетину. Завдяки плаваючій конструкції системи забезпечується оптимальний контакт бритвених елементів, з шкірою на будь-яких ділянках рельєфу особи, включаючи підборіддя і шию. Бритва Braun Series 3 310s забезпечує гладке і щадне гоління без порізів, або серйозного подразнення шкіри.
Для додаткового комфорту і захисту процедуру можна проводити по вологій шкірі з використанням пом'якшуючих засобів у вигляді піни, або гелю. Конструкція бритви повністю водонепроникна і очищати її можна не тільки комплектної щіточкою, але і промиванням під струменем води. Живлення забезпечують два нікель-металогідридні батареї, зарядки яких достатньо на 20 хв активної роботи (4-6 сеансів гоління). Передбачений світлодіодний індикатор рівня залишкового заряду, час повної зарядки — 1 година.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 3 310s
Усі ціни 43 →Електробритва BRAUN Series 3 310BT 5409 Wet&Dry 310BT 5409 Wet&Dry black/b | 2 389 грн. |
Электробритва Braun Series 3 310BT | 2 199 грн. |
Електробритва Braun Series 3 310BT black/blue | 2 599 грн. |
Електрична бритва Braun Series 3 310BT | 2 783 грн. |
BRAUN SERIES 3 310BT ТИПУ 5409 WET&DRY BLACK/BLUE | 2 459 грн. |