Кухонний ніж Bravo Chef BC-11000-2
Bravo Chef BC-11000-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-11000-2
Усі ціни 7 →BRAVO CHEF BC-11000-2 | 179 грн. |
Bravo Chef BC-11000-2 | 104 грн. |
Ніж універсальний Bravo Chef 12.7 см (BC-11000-2) | 105 грн. |
Кухонний ніж Bravo Chef 12.7 см (BC-11000-2) | 198 грн. |
Ніж універсальний BRAVO CHEF BC-11000-2 (127мм) | 121 грн. |
Кухонний ніж Bravo Chef 12.7 см (BC-11000-2) | 123 грн. |
Кухонний ніж Bravo Chef 12.7 см (BC-11000-2) | 151 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →