Кухонний ніж Arcos Nova 188848
Arcos Nova 188848 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nova 188848
Усі ціни 7 →Столовый нож 110 мм Arcos Nova (188848) 188848 | 89 грн. |
Столовий ніж 110 мм Arcos Nova (188848) | 89 грн. |
Столовый нож 110 мм Arcos Nova 188848 | 89 грн. |
Стіловий ніж 110 мм ARCOS Nova (188848) | 140 грн. |
Столовий Ніж 110 мм Arcos Nova (188848) | 120 грн. |
Стіловий ніж 110 мм ARCOS Nova (188848) | 168 грн. |
Столовий ніж 110 мм Arcos Nova (188848) | 89 грн. |
Колірні модифікації:
- Nova 188800 - чорний
- Nova 188821 - зелений
- Nova 188822 - червоний
- Nova 188823 - синій
- Nova 188824 - білий
- Nova 188825 - жовтий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →