Кухонний ніж Bravo Chef BC-11000-3
Bravo Chef BC-11000-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-11000-3
Усі ціни 8 →Нож BRAVO CHEF раздельный 20 см в блистере (BC-11000-3) BC-11000-3 | 397 грн. |
Bravo Chef BC-11000-3 | 186 грн. |
BRAVO CHEF BC-11000-3 | 229 грн. |
Ніж обробний Bravo Chef 20 см (BC-11000-3) | 148 грн. |
Ніж оздоблювальний Bravo Chef BC-11000-3 20 см | 188 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →