Кухонний ніж Tramontina Dynamic 22321/705
Tramontina Dynamic 22321/705 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Dynamic 22321/705
Усі ціни 10 →Кухонный нож Tramontina Dynamic для нарезки 127 мм (22321/705) 22321/705 | 159 грн. |
TRAMONTINA Нож Dynamic (22321/705) 22321/705 | 189 грн. |
Tramontina 22321/705 | 111 грн. |
Tramontina Dynamic 127 мм (22321/705) Dynamic127мм(22321/705) | 98 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Dynamic 22321/705 (127мм) | 115 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →