Кухонний ніж RiNGEL Weizen RG-11005-2 (6656993)
Фото 4 |
RiNGEL Weizen RG-11005-2 |
|
Ручка з органічного пшеничного волокна, приємна на дотик і не затримує сторонні запахи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Weizen RG-11005-2
RINGEL Ніж універсальний Weizen 120 мм (RG-11005-2) RG-11005-2 | 189 грн. |
Ringel RG-11005-2 | 124 грн. |
Ringel Weizen 12 см (RG-11005-2) Weizen12см(RG-11005-2) | 125 грн. |
Ніж універсальний RINGEL Weizen, 120 мм (6656993) | 144 грн. |
Ніж універсальний Ringel Weizen 120 мм RG-11005-2 | 124 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →