Літня шина Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y
Усі ціни 6 →Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y | 6 025 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y | 6 264 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 (245/45R18 96Y) | 6 090 грн. |
Bridgestone POT.POTENZA RE050 245/45 R18 96Y M0 | 6 436 грн. |
Bridgestone Potenza Re050 (245/45R18 96Y) | 6 089 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 245/45 ZR18 96Y MO | 7 498 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y
Ціни на Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y | від 6 025 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y Run Flat | від 5 945 грн. | 17 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 100H Run Flat | від 5 740 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →