Літня шина Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Відео 12Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat | 6 739 грн. |
Bridgestone POTENZA S001 225/40 R18 88Y RFT | 5 914 грн. |
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat 5098 | 5 988 грн. |
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat | 6 403 грн. |
Bridgestone Potenza S001 225/40 ZR18 88Y RFT | 5 818 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Ціни на Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y | від 7 525 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat | від 5 818 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat BMW/Mini | від 6 030 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y | від 4 434 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Mercedes-Benz | від 4 956 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Run Flat | від 5 291 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Run Flat BMW/Mini | від 5 403 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →