Вантажна шина Debica DMST 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Debica DMST 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica DMST 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 10 →Debica DMST (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 16 679 грн. |
Debica DMST (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 16 368 грн. |
Debica DMST (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 15 438 грн. |
Грузовые шины Debica DMST (прицепная) 385/65 R22.5 160K 1001094773 | 16 206 грн. |
Debica DMST (385/65R22.5 160K) | 16 478 грн. |
ще 5 пропозицій