Вантажна шина Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164L 385/65 R22.5 " 164 K 385/65 R22.5 " 164 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164L
Усі ціни 6 →Sava Cargo 5 HL (прицепная) (385/65R22.5 164L) | 17 079 грн. |
Sava Cargo 5 (385/65R22.5 164L) | 17 227 грн. |
Грузовые шины Sava Cargo 5 HL (прицепная) 385/65 R22.5 164/158L 1001891919 | 16 974 грн. |
Шини Sava Cargo 5 HL (прицепная) 385/65 R22,5 164/158L | 16 408 грн. |
Всесезонні шини Sava Cargo 5 HL (причіпна) 385/65 R22.5 164/158L | 17 992 грн. |
Sava CARGO 5 HL (385/65R22.5 164L) | 18 447 грн. |
Модификації Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164L
Ціни на Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164L |
---|---|---|---|---|
Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164K | від 16 422 грн. | 19 пропозицій | ||
Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164L | від 16 408 грн. | 6 пропозицій |