Вантажна шина Giti GTR955 385/65 R22.5 164K
Фото 21 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GTR955 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GTR955 385/65 R22.5 164K
Giti GTR955 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 15 382 грн. |
Giti GTR955 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR | 15 000 грн. |
Giti GTR 955 385/65R22.5 164 K | 21 520 грн. |
Giti GTR 955 385/65R22.5 164 K | 22 596 грн. |
Шина Giti GTR955 (причіпна) 385/65 R22.5 164K | 16 833 грн. |