Вантажна шина Bridgestone R249 315/80 R22.5 154M
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R249 315/80 R22.5 154M 315/70 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone R249 315/80 R22.5 154M
Bridgestone R249 Ecopia (рулевая) 315/80 R22.5 154/150M 18PR | 18 500 грн. |
Грузовые шины Bridgestone R249 (рулевая) 315/80 R22.5 154/150М 1000489868 | 22 156 грн. |
Вантажні шини Bridgestone R249 (рульова) 315/80 R22.5 154/150М | 23 485 грн. |
Шина Bridgestone R249 Ecopia (кермова) 315/80 R22.5 154/150M | 24 030 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone R249 315/80 R22.5 154M
Ціни на Bridgestone R249 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone R249 315/70 R22.5 152M | від 20 950 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone R249 315/80 R22.5 154M | від 18 500 грн. | 4 пропозиції |