Вантажна шина Falken RI151 315/60 R22.5 152L
Falken RI151 315/60 R22.5 152L |
|
Модель від одного із суббрендів провідної шинної компанії Goodyear, що випускається для всесезонної експлуатації на рульовій осі магістральних тягачів та вантажівок-важковаговиків. У центрі уваги протекторного малюнка покришки видніється тріо нерозривних ребер жорсткості з характерними діагональними насічками між блоками. Краями цих прорізів шина краще тримається за мокре і слизьке дорожнє полотно Falken RI151 315/60 R22.5 152L може похвалитися відмінними зчіпними властивостями.
Щоб уникнути попадання каменів у борозни протектора, тут передбачаються так звані «ежектори». Разом з тим модель має низький опір кочення, що продовжує експлуатаційний ресурс і дозволяє економити паливо. Для стійкості до механічних пошкоджень шина має посилений каркас. У даному варіанті 152L покришка витримує навантаження до 3550 кг на один скат і може використовуватися для поїздок на швидкість аж до 120 км/год. Випускається модель у популярних вантажних розмірностях під колеса діаметром 17.5 та 22.5 дюймів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Купити Falken RI151 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 7 →Falken RI 151 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148L | 18 304 грн. |
Falken RI-151 (рулевая) (315/60R22.5 152L) | 18 405 грн. |
Falken RI-151 (руль/прицеп) 315/60 R22.5 152/148L 18PR | 17 850 грн. |
Грузовые шины Falken RI 151 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148L 1000938777 | 18 570 грн. |
Falken RI 151 рульова рульова (315/60R22,5 152/148L) 321755 | 18 044 грн. |
Вантажні шини Falken RI 151 (рульова) 315/60 R22.5 152/148L | 19 684 грн. |
Шина Falken RI 151 (рульова) 315/60 R22.5 152/148L | 20 141 грн. |